استپ چین پله برقی ( زنجیر استپ چین پله برقی )

برای مشاهده انواع تصاویر استپ چین لطفا به انتهای صفحه مراجعه و از گالری تصاویر بازدید نمائید.

شرکت سامیار پدیده ، تولید کننده و توزیع کننده انواع استپ چین پله برقی ( زنجیر استپ چین پله برقی ) با مدل ها و برندهای مختلف با قیمت واقعی و بدون واسطه.

زنجیر استپ چین همان زنجیر اصلی پله برقی میباشد که تمامی پله ها با استفاده از آن به یکدیگر متصل و به کمک این زنجیر به حرکت در می آیند. این زنجیر با رولرهای متفاوت و سایز های مختلف در پله برقی ها استفاده میشود.

زنجیر استپ چین از جنس فولاد میباشد. این زنجیر به کمک نیروی محرکه تولید شده توسط موتور پله برقی به حرکت در آمده و در یک جهت مشخص حرکت میکند. پله ها بر روی این زنجیر نصب شده اند به همین دلیل با حرکت زنجیر ، پله ها نیز شروع به حرکت میکنند.

هر پله پله برقی دارای شش عدد استپ چین میباشد که به طور مساوی در سمت راست و چپ آن قرار دارد ( هر طرف سه عدد ) . طراحی استپ چین به گونه ای است که بتواند وزن تمامی پله ها به همراه افراد حاضر روی آن ها را تحمل نماید.

استپ چین هایی که در پله برقی ها بکار میروند بسته به شرایط محیط ، متفاوت میباشند. به عنوان مثال در پله برقی هایی که بیرون از ساختمان میباشند ( مثلا در پل های هوایی ) ، از استپ چین هایی استفاده میشود که در برابر رطوبت و گرما مقاوم تر باشند.

از نیاز های اصلی زنجیر استپ چین ، روغنکاری به صورت منظم در سرویس ها میباشد زیرا رطوبت باعث کم شدن عمر این زنجیر میگردد.

عدم تنظیم کشش مناسب باعث تحت فشار قرار گرفتن و کش آمدن این زنجیر میشود که این مشکل میتواند آسیب های جدی ای به پله برقی وارد نماید.

قبل از هرگونه ثبت سفارش میتوانید به منظور دریافت خدمات مشاوره رایگان از طریق شماره ها و صفحات اجتماعی زیر اقدام نمایید :

تلفن های تماس :

02162875 ، 02166063881 ، 02166089541

شماره های همراه : 09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا ) 

شبکه های اجتماعی :

سامیار پدیده
بزرگترین در ایران بدلیل کیفیت ، تعهد و قیمت واقعی
دارنده گسترده ترین و کاملترین انبار قطعات پله برقی در ایران و خاورمیانه.
دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن ، اتحادیه آسانسور و پله برقی ، انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسور و پله برقی

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )