سرویس و نگهداری

شرکت سامیار پدیده در زمینه سرویس و نگهداری پله برقی ، با حفاظت از پله برقی به عنوان یک سرمایه و مطابقت دادن آن با استاندارد های جهانی و همچنین در نظر گرفتن ایمنی مسافرین بر روی پله برقی به دنبال افزایش کیفیت در ارائه خدمات رسانی میباشد. ویژگی های منحصر بفرد سامیار پدیده در سرویس و نگهداری پله برقی عبارتند از :

1- سرویس دهی منظم و رفع عیوب پله برقی به صورت شبانه روزی

2- ارائه گزارش ماهیانه به کارفرما

3- قیمت دهی مناسب

4- استفاده از تکنسین های مجرب و متعهد

5- تخیف های ویژه تعدد قرارداد

6- انعقاد قرارداد خدمات سرویس و نگهداری پله برقی در سرتاسر ایران و کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای مشترک المنافع

سرویس و نگهداری

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )