رمپ برقی

شرکت سامیار پدیده مفتخر است که خدمات طراحی ، تولید و راه اندازی رمپ برقی را با بهترین کیفیت و منطبق با استانداردهای روز دنیا تولید و در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

رمپ برقی در واقع وسیله ای مانند نقاله جابجایی میباشد که برای انتقال افراد در سطوحی هم تراز و یا با اختلاف ارتفاعی کم در فرودگاه ها، فروشگاه ها و یا پایانه های مسافربری و در مجموع اماکن پر تردد مورد استفاده قرار میگیرد.

شیب رمپ برقی بر اساس نوع کاربری و فضای مورد استفاده از آن متفاوت میباشد. زاویه رمپ برقی حداکثر ۱۲ درجه و سرعت حرکت آن در ورودی و خروجی حداکثر هفتاد و پنج صدم ثانیه بر متر می باشد.

رعایت تناسب بین طول و شیب رمپ برقی بسیار مهم میباشد. در شرایطی که شیب و طول رمپ هر دو زیاد باشد ، احتمال بروز حادثه افزایش پیدا مینماید.

ساختار رمپ برقی ترکیبی از پله هایی است که دائما در حال گردش میباشند. پله هایی که در مسیر بازگشت میباشند در بخش زیر رمپ قرار گرفته و از دید عموم پنهان میگردند. وزن تمامی پله ها یکسان میباشد.

پالت های رمپ برقی از پلیت های آجدار ساخته میشوند و کاربردی شبیه استپ در پله برقی دارند. در واقع این پالت ها نقش زیادی در جا به جایی افراد دارند. امروزه بر خلاف گذشته که اکثر پالت ها فولادی بودند ، از پالت های آلومینیومی استفاده میشود تا علاوه بر کاهش وزن پالت ها  ، از خصوصیاتی نظیر ضد زنگ بودن و یا ضد خوردگی آلومینیوم نیز استفاده شود.

نکات مهم :

در هنگام طراحی و تولید پالت های مورد استفاده در رمپ برقی میبایست نکات زیر را رعایت نمائید :

استفاده از شیار هایی با عمق بیشتر از 5 میلیمتر در جهت حرکت پیاده رو

پهنای حداقل 4.5 میلیمتر و حد اکثر 7 میلیمتر 

پیوسته بودن و عدم شکستگی در محل اتصال پالت ها

 

سرعت ، ظرفیت و عرض رمپ برقی چگونه است ؟

سرعت رمپ به صورت مشخصی برنامه ریزی شده و حداکثر سرعت نامی رمپ در هنگام ورود و خروج رمپ ۰.۷۵ متر بر ثانیه میباشد. 

گاها ممکن است بسته به شرایط ، سرعت رمپ برقی تا 0.9 متر بر ثانیه نیز افزایش یابد که در چنین شرایطی ، تولید و راه اندازی آن بسیار سخت تر از حالت عادی بوده و حداکثر عرض مناسب برای چنین سرعتی یک متر و ده سانتی متر میباشد.

رمپ برقی دارای ظرفیت و عرض هایی متفاوت میباشد که به صورت استاندارد میتوان گفت :

حداقل ظرفیت 4500 نفر ( در ساعت )

متوسط ظرفیت 6000 نفر ( در ساعت )

حداکثر ظرفیت 9000 نفر ( در ساعت )

 

حداقل عرض 60 سانتی متر

متوسط عرض 80 سانتی متر

حداکثر عرض یک متر

 

شرکت سامیار پدیده این آمادگی را دارد که پس از بازدید از پروژه به صورت رایگان در زمینه نحوه طراحی و جا نمایی پله برقی موجی در محل مناسب و با ابعاد استاندارد مشاوره تخصصی را به شما مشتریان گرامی ارائه نماید.

تمامی فرایند مشاوره به صورت رایگان میباشد.

شرکت سامیار پدیده در زمینه اجرای پروژه در کنار شما عزیزان بوده و اطلاعات علمی و فنی لازم را در جهت استفاده مطلوب بر اساس بروزترین تکنولوژی های روز دنیا در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت.

به منظور دریافت خدمات مشاوره و طراحی به صورت رایگان میتوانید از طریق شماره ها و صفحات اجتماعی زیر اقدام نمایید :

 

تلفن های تماس :

02162875 ، 02166063881 ، 02166089541

شماره های همراه : 09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا ) 

شبکه های اجتماعی :

 

رمپ پله برقی

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )