پله برقی اسپیرال ( پله برقی منحنی ، پله برقی مارپیچی ، پله برقی حلزونی )

شرکت سامیار پدیده تولید کننده انواع پله برقی های خاص میباشد. تنوع محصولات تولید و نصب شده در سامیار پدیده به گونه ای است که شاهد عرضه انواع پله برقی اسپیرال در مجموعه هستیم.

پله برقی اسپیرال به نوعی از پله برقی های خاص گفته میشود که به صورت نیم دایره ( حلزونی یا مارپیچی ) طراحی میشود.

پله برقی های اسپیرال بواسطه قوس های زیبایی که دارند ، فضای داخلی هر ساختمانی را زیبا میکنند. این پله برقی ها چشم انداز مسافران را گسترده تر میکنند و باعث میشوند که برقراری ارتباط بین مسافرین و محیط به شکل بسیار زیباتری ایجاد شود. درواقع از نظر ذهنی ، این پله ها میتوانند باعث برقراری رابطه عمیق تری بین مسافرین و فضای موجود شوند.

پله برقی های اسپیرال جلوه خاصی به معماری داخلی یک ساختمان داده و باعث میشوند که بازدیدکنندگان آرام آرام به داخل ساختمان وارد شده و از زیبایی محیط لذت ببرند. ورود به سالن نقطه عطفی در برقراری ارتباط بین افراد و محیط میباشد که استفاده از پله برقی اسپیرال میتواند این ارتباط را به شکل بسیار زیبایی برقرار نماید.

پله برقی های مارپیچی که در گوشه ها یا کناره های یک فضای بزرگ نصب می شوند ، میزان فضای قابل استفاده در کف را تا حد زیادی افزایش می دهند. این چیدمان برای فروشگاه‌های خرده‌فروشی یا گالری‌های هنری بسیار مناسب است زیرا برای هر فضایی که مردم در آن جمع می‌شوند و کنترل ترافیک عابران پیاده و سازماندهی فضا مشکل است ، گره گشا میباشد.

چیدن پله‌های برقی اسپیرال روی یکدیگر در یک پیکربندی چند پلان ، جلوه تماشایی ای ایجاد می‌کند. علاوه بر این ، چیدمان یک سری از پله‌های برقی اسپیرال در یک الگوی بالا رفتن مداوم ، نمای پانورامایی منحصربه‌فردی در ساختمان ایجاد میکند.

برای شروع حرکت در پله‌های برقی استاندارد ، پله‌هایی که افراد روی آن می‌ایستند با مکانیزمی کار می‌کنند که در آن محورهای دو ردیف زنجیر هم‌تراز به بالا و پایین حرکت می‌کنند. این پله ها با زنجیره حرکت می کنند و در ابتدا صاف هستند ، سپس یک شیب ایجاد می کنند و در انتها دوباره صاف می شوند. با این حال در پله‌های برقی منحنی هر پله به شیوه‌ای پیچیده‌تر حرکت می‌کند و نه تنها بالا و پایین می‌رود بلکه شکل نیم دایره را نیز ترسیم می‌کند.

کادر فروش سامیار پدیده ، تمام دانش خود در این حوزه را به رایگان در اختیارتان قرار داده و به شما کمک خواهند کرد که بهترین نمونه ها را متناسب با بودجه خود خریداری کرده و از کیفیت مثال زدنی پله برقی های سامیار پدیده بهره مند گردید.

به منظور دریافت خدمات مشاوره و طراحی به صورت رایگان میتوانید از طریق شماره ها و صفحات اجتماعی زیر اقدام نمایید :

 

تلفن های تماس :

02162875 ، 02166063881 ، 02166089541

شماره های همراه : 09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا ) 

شبکه های اجتماعی :

 

پله برقی اسپیرال

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )