خدمات پس از فروش

مشتریان بزرگترین دارایی و سرمایه های ما میباشند.

بخش فروش و پشتیبانی 24 ساعته ما تمام تلاش خود را در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز انجام میدهد.

شرکت سامیار پدیده خدمات پس از فروش خود را در ارتباط با کلیه محصولات و خدمات خود ارائه مینماید به همین دلیل کلیه خدمات و قطعات فروخته شده توسط این شرکت دارای گارانتی بوده و فروش پله برقی در این شرکت با ارائه 20 سال خدمات پس از فروش می باشد.

این خدمات شامل اعزام سرویس کار تعویض پله برقی ، راه اندازی و غیره بوده و اعضای این شرکت نسبت به این موضوع تعهد خواهند داشت . بنا بر این جلب رضایت مشتریان با رعایت فاکتور های ذیل در خدمات پس از فروش محقق خواهد شد‌ :

1- پرسنل آموزش دیده

2- خدمات به موقع و مطمئن

3- استفاده از قطعات با کیفیت بالا

4- کاهش هزینه های مشتری در دوران گارانتی

5- جبران خسارت احتمالی وارد شده

خدمات پس از فروش

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )