درباره سامیار

برای آشنایی کامل با شرکت پله برقی سامیارپدیده لطفا ویدئوی موجود در این مطلب را مشاهده نمائید. از همراهی شما عزیزان سپاسگذاریم.   

شرکت صنعتی و مهندسی سامیار پدیده با ایمان راسخ به خداوند متعال و استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده در صنعت پله برقی و آسانسور و با ارتقاء این صنعت در سطح جهانی در مرتفع ترین قله های این صنعت ایستاده است.

این شرکت با وجود تجربه گسترده و استفاده از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش پله برقی در تمامی مدلها همچنین با تولید پله برقی های خاص از جمله پله برقی های موجی و پله برقی های اسپیرال در سطح استانداردهای برترین و بزرگترین تولید کنندگان پله برقی در جهان برای اولین بار در ایران و خاورمیانه و تولید دستگاه شاپینگ کارت بعنوان تولید کننده انحصاری این محصول در ایران بعنوان شرکت شناخته شده در اذهان عمومی و فعالان این صنعت تجلی می کند و مفتخر است که با قدرت و ایجاد اطمینان نیاز امروز بازار کشور را با تولید ملی مرتفع سازد.

 

 

 

 

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )