میکرو سوئیچ پله برقی ( کلید ایمنی پله برقی )

برای مشاهده انواع تصاویر میکروسوئیچ لطفا به انتهای صفحه مراجعه و از گالری تصاویر بازدید نمائید.

شرکت سامیار پدیده ، تولید کننده و توزیع کننده انواع میکرو سوئیچ پله برقی ( کلید ایمنی پله برقی ) با مدل ها و برندهای مختلف با قیمت واقعی و بدون واسطه.

به کلیدهای ایمنی پله برقی ، میکرو سوئیچ می گویند. از میکروسوئیچ به جهت جلوگیری از بروز خطرات احتمالی استفاده می شود .

در قسمت های حساس شامل بالا ، وسط و پایین پله ها ، موتور ، چرخ دنده ، استپ ها و ریل ها طراحی و نصب می گردد که برای هر برند از 18 تا 36 عدد متفاوت می باشد.

درواقع میتوان گفت که میکروسوئیچ یکی از آیتم های حفاظتی پله برقی میباشد که با نصب در موقعیت های مختلف ، از آسیب رسیدن به پله برقی جلوگیری کرده و باعث توقف حرکت پله میشوند.

میکروسوئیچ ها به دو صورت معمولی و قفل شونده تولید میشوند. میکروسوئیچ هایی که حالت قفل شوندگی دارند ، در نقاط حساس تر مورد استفاده قرار میگیرند تا بعد از درگیر شدن ، به بررسی از طرف سرویسکار پله برقی نیاز شده و تنها پس از بررسی و رفع ایراد ، سرویسکار بتواند مجددا پله را به حرکت در بیاورد.

میکروسوئیچ های معمولی ، پس از درگیر شدن احتمالی ، پله برقی را بصورت موقت خاموش کرده و بعد به حالت قبلی خود بازمیگردند.

درواقع میکروسوئیچ های معمولی به صورت لحظه ای باعث خاموش شدن پله و توقف حرکت آن میشوند اما میکرو سوئیچ های قفل شونده تنها از طرف سرویسکار به حرکت در خواهند آمد.

قبل از هرگونه ثبت سفارش میتوانید به منظور دریافت خدمات مشاوره رایگان از طریق شماره ها و صفحات اجتماعی زیر اقدام نمایید :

تلفن های تماس :

02162875 ، 02166063881 ، 02166089541

شماره های همراه : 09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا ) 

شبکه های اجتماعی :

سامیار پدیده
بزرگترین در ایران بدلیل کیفیت ، تعهد و قیمت واقعی
دارنده گسترده ترین و کاملترین انبار قطعات پله برقی در ایران و خاورمیانه.
دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن ، اتحادیه آسانسور و پله برقی ، انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسور و پله برقی

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )