شانه پله برقی یا شانه کامب پله برقی ( شانه کامپ پله برقی )

برای مشاهده انواع تصاویر شانه کامب لطفا به انتهای صفحه مراجعه و از گالری تصاویر بازدید نمائید.

شرکت سامیار پدیده ، تولید کننده و توزیع کننده انواع شانه پله برقی ( شانه کامب پله برقی یا شانه کامپ پله برقی ) با مدل ها و برندهای مختلف با قیمت واقعی و بدون واسطه.
شانه پله برقی در دو نوع آلومینیومی و پلاستیکی با عرض های 10 ، 12 ، 14 ، 15 ، 18 ، 20 و 22 سانتی متری تولید میشود و دارای دندانه هایی ثابت میباشد که در بالا و پایین پله برقی بر روی صفحه بزرگ کامبلت مورد استفاده قرار میگیرد.

شانه های آلومینیومی مناسب برای استفاده در پله برقی های مترو ، فرودگاه ، راه آهن و یا سایر مکان های پر تعدد میباشد و از شانه های پلاستیکی در مکان هایی که رفت و آمد کمتری صورت میپذیرد ، استفاده میشود.

برای کاهش خطر گیر افتادن یا نیشگون گرفتن انگشتان پا ، انتهای شانه ها باید به گونه ای گرد شوند که وقتی پای مسافر به شانه می رسد به شانه ها گیر نکرده و به سمت استپ ( پله ) حرکت کند.

شانه ها باید به گونه ای طراحی شوند که وقتی اجسام خارجی کوچک مانند سنگریزه بین شیارهای سطح آجدار پله یا پالت و دندانه های شانه گیر می کنند ، شناسایی شوند. در صورت بروز مشکل در شانه ها ، صفحه شانه به عقب حرکت کرده و دستگاه ایمنی نصب شده در پشت صفحه شانه را فعال کرده و باعث توقف حرکت پله برقی میشود.

زاویه شانه های گرد شده نباید بیشتر از 35 درجه و همچنین شعاع انتهای دندانه ها نباید بیشتر از 2 میلی متر باشد.  عرض هر دندانه نیز باید 2.5 تا 5.0 میلی متر باشد.

برندهای شانه کامب عبارتند از :

شانه کامب پله برقی هیوندای
شانه کامب پله برقی تیسن
شانه کامب پله برقی شیندلر
شانه کامب پله برقی اتیس
شانه کامب پله برقی کانه
شانه کامب پله برقی میتسوبیشی
شانه کامب پله برقی اسجک
شانه کامب پله برقی هیتاچی
و....

شانه کامب ( شانه کامپ ) از نظر ایمنی بسیار مهم و تاثیر گذار بوده بطوری که وجود شکستگی در آن میتواند باعث بروز حوادثی تلخ شود.
سامیار پدیده در بازدیدهای دوره ای به جهت سرویس و نگهداری ، تمامی این موارد را بدقت بررسی نموده تا از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری نماید.

قبل از هرگونه ثبت سفارش میتوانید به منظور دریافت خدمات مشاوره رایگان از طریق شماره ها و صفحات اجتماعی زیر اقدام نمایید :

تلفن های تماس :

02162875 ، 02166063881 ، 02166089541

شماره های همراه : 09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا ) 

شبکه های اجتماعی :

سامیار پدیده
بزرگترین در ایران بدلیل کیفیت ، تعهد و قیمت واقعی
دارنده گسترده ترین و کاملترین انبار قطعات پله برقی در ایران و خاورمیانه.
دارای مجوز از وزارت صنعت و معدن ، اتحادیه آسانسور و پله برقی ، انجمن تولید کنندگان قطعات آسانسور و پله برقی

درباره ما

سامیار پدیده با بهره مندی از نیروهای متخصص و آموزش دیده در زمینه تولید و فروش انواع مدل های پله برقی ( داخلی ، وارداتی ، موجی ، اسپیرال ، رمپ ، دستگاه شاپینگ کارت و غیره ) مفتخر است که نیاز بازار امروز کشور را با تولید ملی مرتفع میسازد.

مشاوره از طریق واتساپ

خدمات

ارائه دهنده انواع خدمات مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری ، اورهال ، خدمات پس از فروش و همچنین اعزام سرویسکار میباشد. از مشاوره تا خدمات پس از فروش در کنار شما هستیم تا با خیالی آسوده ، دریافت بهترین خدمات ممکن را تجربه نمایید.

پروژه های انجام شده

برای آشنایی بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به پروژه های انجام شده توسط شرکت پله برقی سامیار پدیده میتوانید از منوهای سایت روی گزینه پروژه ها کلیک نمایید.  برای بهره مندی از مشاوره رایگان و تخصصی با ما تماس بگیرید. ما همواره در کنار شما عزیزان میباشیم.

ارتباط با شرکت

تهران - خیابان آزادی - بعد از استاد معین

پلاک 472 طبقه اول واحد 4 شرقی

تلفن های تماس :

02162875

02166089541

09123201225 ، 09120481475 ( لعلی نیا )